عقابها

بهتر است از زبان خود سد-م-مد عقابها را بشناسیم:

"سد-م-مد گمان میبرد اگر بتوانیم نقدهای دقیق و به دور از مغالطه داشته باشیم یک گام رو به جلو حرکت کرده ایم.در همین راستا سلسله متن های عقاب ها قصد دارد با نگاهی تیزبینانه و به دور از کینه های شخصی خودآگاه یا ناخودآگاه خود،بعضی از متون کوهنویسان را به نقد بنشیند. خلا جدی در عرصه استدلال در متون بعضی از دوستان که بعضن اسم نقد بر آن گذاشته می شود، اشتباهات ساختاری در نحوه استدلال و بعضن مغالطات اساسی که در گاهی موارد مورد استقبال دیگران نیز واقع می شود ما را بر آن داشته که در حد امکان با عقابها نگاهی ژرف به  اینگونه مطالب بپردازیم"

برای سد-م-مد عزیز و دوستانش آرزوی موفقیت داریم.

..

..

..........

پی نوشت: ٣٠فروردین آخرین فرصت ارسال پیشنهاد میزبانی صعود اهل قلم می باشد. روز اول اردیبهشت تمامی پیشنهادات در وبلاگ رسمی صعود قلم منتشر خواهد شد.

/ 121 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ناصح

لطفن جمله کامنت منو اصلاح کنید به لینک جناب ناظر برای شروع حرکت مشترک وبنویسان صحیح نیست

...

سرکاریم همه

ناصح

نمیدانم دیروز چه مشکلی برایتان پیش اومد بود که کامنتینگ رو نمایش ندادین اما خانم آناپورنا اگر نسبت بشما زود قضاوت کردم که دارید کامنت منو سانسور میکنید واقعن از شما پوزش میطلبم [لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند][لبخند] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

رامیار

سلام خانم آناپورنا !!! احوال شما ؟ مشتاق دیداریم [نیشخند][خنده]

برج سینا !

بسیار سفر باید...

فريد

پیشنهاد ما برای ششمین صعود قلم قلات شاه(بوشتو) - ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت - مهاباد با توجه به شرایط آب و هوائی و زیبائی طبیعت منطقه از جمله کوهستان لاله های واژگون پیشنهاد برنامه ما برای ۱۵ اردیبهشت است. اگر پیشنهاد ما رای کافی نیاورد و یا زمان تخصیص یافته برای رای گیری تا بعد از این تاریخ تعیین گردد برنامه ما در ۱۵ اردیبهشت اجرا خواهد شد و ما منتظر دوستانمان خواهیم بود تا در خدمتشان باشیم و حتما در صعود ششم قلم نیز شرکت خواهیم کرد.در صورت تمایل به حضور در این برنامه لطفا تا ۱۰ اردیبهشت اطلاع دهید.

یک ناظر

با دورود آیا همایش دریاچه گهر جز آمار آمده ؟ در این صورت باید شماره ها جا بجا شود

رامبد

man 1 parande shekari kamelan tarbiyat shoode baraye shekar khoone daram fekonam bekare shoma oghaba biyad